Zaloguj się do usług
bezpieczeństwa

Chcesz wpływać na bezpieczeństwo polskiego internetu?

Impreza imprezą, ale nie masz czasami ochoty zamiast balowania zająć się reverse engineeringiem nowego malware'u? Kiedy statystyczny internauta bez większego celu wpatruje się w Facebooka, Ty szukasz na nim podatności, żeby wziąć udział w bug bounty? IPSy i firewalle to Ci z ręki jedzą, a słowo \"konsola\" nie kojarzy Ci się tylko z grami? Jako urodzony Jedi czujesz w sobie moc tak wielką, by zarządzić projektem, który poprawi bezpieczeństwo milionów polskich internautów? A może po prostu patrząc na to, co dzieje się w kwestii bezpieczeństwa w Sieci, masz ochotę krzyknąć: \"Ja to zrobię lepiej?\".

Jeśli masz w sobie prawdziwą pasję do bezpieczeństwa w sieci, zawsze możesz wprowadzić ją w życie z nami! Niezależnie od tego, czy jesteś samorodnym talentem, studentem prestiżowej uczelni, czy nawet w jakiś sposób zajmujesz się zawodowo bezpieczeństwem. Twój pomysł, nasze 20-letnie doświadczenie, eksperci i możliwość wpływania na bezpieczeństwo polskiego internetu - czyż to nie brzmi jak wyzwanie?

Jeśli jesteś pasjonatem bezpieczeństwa (i niekoniecznie pentesterem, to robota szuka ludzi o różnych pasjach), marzysz o ciekawej wyjątkowo nie-korporacyjnej pracy w korporacji, lubisz to, co robisz (i nie przepadasz za garniturami ;) ) - może to właśnie na Ciebie czekamy? Napisz - [mail].

To proste – zgłoś się do nas

Zgłoś incydent

Załącz plik

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Nie jestem człowiekiem
Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl